Blog nejen o výkladu karet

Nový make up

Děsně jsme se na sebe těšily. Že se uvidíme, uslyšíme, probereme vše potřebné. Tři kamarádky. Tři ženy, matky, milenky.

Já zvědavá, jak se které daří, Hanka přišla se synkem, protože muž se vracel z cest, Vendulka vypadala skvěle. Tuto skutečnost jsem nezaznamenala pouze já.

,,Vendulko, ty máš nový make up, co je to za číslo?“, zeptala bezelstně Hanka.

Její bezprostřednost a upřímnost v jednom mě pobavily.

Protože jsem měla náskok v informacích, tak jsem se rozesmála. Ano, jde to znát. Jiskra v očích, spokojený výraz, krásné vlasy a nevím co ještě všechno.

,,Proč se smějete?“, nechápala Hanka.

,,Ty máš chlapa, milence!“, odhalila kousek tajemství Hanka.

,,Muž číslo 2 je ten make up“, snažila jsem se o vtip.

Muž číslo jedna je ten doma, číslo 2 proto, že je druhý ovšem jednička ve všem ostatním. Aktuálně nejvíce v miliskování. Při popisu sexuálních aktivit a počtu orgasmů slovy šest za noc se nám tajil dech. Úžasné! Bomba! Krásné! Byly jsme schopné pouze těchto přídavných jmen. S obdivem a údivem jsme hltaly každé slovo a dožadovaly se přesnějšího popisu nového make upu. Jeho aplikace, stáří, sehnání a nevím čeho ještě.

Hanka Vendulku plně chápala, protože z aplikace nového make upu má příjemné vzpomínky a synka.

Hrozně jsme se nasmály, a když jsme se rozcházely, tak mě bolela pusa od smíchu. Děkuji milé ženy, bylo to vtipné, veselé, výživné a velmi poučné setkání. Vendulko, ať ti očka vydrží dlouho jiskřit!

 

Moje láska

Zřejmě nikdy mě neopustí touha opěvovat moře. Jsem posedlá vymýšlením přívlastků, které jsou pro něj charakteristické. Vždy si říkám, jestli už košatá čeština nemá nějaký nový. Je to spíše o mé fantazii. Fantazie se musí krmit, jako vše ostatní. Jako rybičky v akváriu nebo vlastní hladová břicha.

Za zády slyším JEHO šplouchání. Napadá mě myšlenka, kolik mám ještě času, než mně začne omývat chodidla a jeho slanou chuť ochutná moje osuška.

Protože jsem už pěkně zlenivěla, ani mě nenapadne, abych se posunula kousek výš. Dál od NĚJ.

Chci mu být nablízku. Ukázat, jak jsem s NÍM propojená.

Mé myšlenky přirovnávám k moři. Příliv – odliv. Moře myšlenek.

Myšlenky nemají vůni. ONO ji má.

Každý den si s NÍM vychutnávám, užívám, i když vím, že jsme si nablízku jen dočasně.

Při loučení se s NÍM objímám.

Budu se na TEBE těšit!

 

 

 

Novoluní ve vodnáři

Novoluní ve vodnáři

Je půlka února. Prodávají se primule, zvěstovatelé jara. V den novoluní ve vodnáři udělá konjunkci Slunce, Luna, Merkur a Venuše. Nádherný a uvolňující aspekt planet. Budeme se zabývat energií peněz a financí. Pod vlivem nastávajícího novoluní se nám zachce zbavit se všech energií, které nás svazují a blokují. Máme si vytipovat situaci, která nám vadí, nebo člověka a situaci a odstraňovat energie, které tento stav způsobují. Přirovnala bych to k úklidu ve skříni. Nepotřebných, nefungujících věcí se zbavit.

Lidské vztahy se v průběhu našeho života mnohokrát prověřují a pročišťují. Znáte ty Bohy v lidském rouchu? Proč Bohy? Vždyť jen Bůh nás může soudit a rozhodnout, kam patříme. Nebe, peklo, ráj.

Pěkně jsem si pojmenovala ty falešníky, závistivce a všechny, kteří se svou zlobou tak okyselují, že okurky Hamé se můžou schovat! Bože, doufám, že jsem tě nikterak neurazila.

,,Už pár rokov to ide z kopca, S počasím, S luďmi, S celým svetom,“ skepticky zpívá Richard Muller na svém posledním CD. Už se o tom i zpívá. Už se o tom ví.

,,Čo ak tam hore nikto nie je?“, ptá se slovenský pěvec. Rišo, přišla jsem na to, kde jsou! Když jsem asi po devadesáté naslouchala textu písně, tak mně došlo, že všichni Bohové jsou tady dole. Ti samozvaní soudci dozajista žijící podle Písma, Knihy knih. Ti posuzovatelé, odsuzovatelé a chytrolíni v lidském těle.

Mám však radostnější pocity než samotný zpěvák. Věřím v sebe, věřím v lásku, věřím v modré nebe. Taky v lepší počasí.

Jsou okamžiky, kdy zvednu hlavu a povím si: Bože to je skvělé!

Tak odkiaľ vietor vlastne veje? Veď je to jedno – tak si poviem.

 

 

 

 

 

 

 

Když máme novoluní v Raku...

Novoluní a úplněk ve znamení RAKA

 

Lidé, kteří mají dobře zpracované energie raka, mají skony ke zvýšené šetřivosti. Ti, kteří tyto energie používat neumí, jsou stále v nějakých dluzích. V tomto období se můžeme setkávat s velkými emocionálními výkyvy. V těchto dnech je jedno, jaké jste znamení, protože přebíráte pod vlivem račích energií zvýšenou emocionalitu, jste citlivější, vnímavější, vztahovačnější, náladovější. V těchto dnech si máme uvědomit, co je pro nás rodina.

 

 

Zdraví pod vlivem energie Raka

Síla, která působí v období Raka má účinky na plíce, hruď, žaludek, játra, žlučník, prsa a dělohu. V tomto období jsme neklidní a naše emoce jsou přehnané. Je čas se věnovat vlastnímu světu, uvědomovat si vlastní tělo.

Jak si přivolat bezpečí v domově

Držte v ruce podkovu a představujte si, jak do vašeho domova proudí energie bezpečí. Procestujte celý byt, každý kout.

,, Můj domov je přístav, bezpečí, můj domov každý neduh vyléčí.

V domově mém je klid a mír. Můžeme tam v bezpečí žít. Děkuji.“

 

 

Rituál na přivolání financí

Představujte si, jak jste obklopeni hojností.

,, Penízku kouzelný, prosím splň mé sny.

Energie hojnosti mne obklopují každý den.

Mohu si dopřát vše potřebné a splnit si každý svůj sen.“

 

 

(Kniha rituálů, M.B.Boháčová)

Protože

Protože dnes prožíváme novoluní ve znamení kozoroha, protože začínáme pomalinku rekapitulovat rok 9 tedy rok 2016, tak jsem se rozhodla vám sdělit, několik skvělých afirmací pro nastávající období. Mimochodem podle lunárního kalendáře je to vhodný den na půst. Třeba se někdo najde, kdo se zřekne chlebíčků, vanilkových rohlíčků a štol, všemožných řízečků a dobrot všeho druhu spláchnuté pivním mokem či skvělým vínem. Osobně odlehčení jídelníčku nechám na potom. Co je vlastně to POTOM? Skvělá výmluva, oddálení. Takže afirmace nenechávejte na potom, neoddalujte, čiňte. Věci tak krásně fungují, mají vývoj, posloupnost. Přeji všem zajímavý a parádní rok 1 tedy rok 2017!

Energie kozoroha – více vyvinutý smysl pro povinnost, lidé jsou přičinlivější, odhodlaní se prosadit. Pod vlivem těchto energií je větší touha po hmotném bohatství. Jsou to velmi silné a ambiciózní energie. Vztahy pod vlivem energie kozoroha jsou komplikovanější, sledují spíše cíle materiální a lásku odsunují až na poslední místo. Co se týká práce a kariéry, je potřeba si věřit – je vhodné si dělat rituály na práci, kariéru, povýšení a zvýšení platu.

Zdraví pod vlivem kozoroha -  dávat si pozor na kostru, kolena, kosti, zuby, nehty, kůži. Dny vhodné na péči o kůži – vše je velmi účinné. Vhodné období na masáže, péči o pohybový aparát. Dobrý je pohyb, procházky přírodou, dávat si vápník, hořčík, zinek. Je potřeba zahřát sebe, zahřát život, rozproudit krev a rozproudit řešení situace….

 

Afirmace na zvýšení příjmu, pracovní postup, na novou kariéru

„Jsem úspěšná a krásná žena, pro hojnost a úspěch jsem stvořená.

Úspěch mě provází každý den. Je skutečný, není to sen.

Mám práci, která naplňuje život můj.

Prožívám ráda úspěch svůj. Děkuji.“

 

Zavřete oči a představujte si svůj cíl:

 „Já jsem život. Já jsem víra.

Kroky mé mě vedou k cíli.

Pomáhá mi moje síla.

Věřím ve svou schopnost žít. Mohu být vším, čím chci být.

Tak jest, tak se stane. Děkuji ti milý pane.“

 

(M.B.Boháčová, Kniha rituálů)

Kontakt

Mgr. Ivana Ekartová, Vsetín
Email: ivanat@centrum.cz
Telefon: 605 424 893

Blog

Nový make up

17. červen 2019 /
Děsně jsme se na sebe těšily. Že se uvidíme, uslyšíme, probereme vše potřebné. Tři kamarádky. Tři ženy, matky, milenky. Já zvědavá, jak se které daří, Hanka přišla se synkem,...
Číst dál ...

Moje láska

31. červenec 2018 /
Zřejmě nikdy mě neopustí touha opěvovat moře. Jsem posedlá vymýšlením přívlastků, které jsou pro něj charakteristické. Vždy si říkám, jestli už košatá čeština nemá nějaký...
Číst dál ...

Novoluní ve vodnáři

12. únor 2018 /
Novoluní ve vodnáři Je půlka února. Prodávají se primule, zvěstovatelé jara. V den novoluní ve vodnáři udělá konjunkci Slunce, Luna, Merkur a Venuše. Nádherný a uvolňující aspekt...
Číst dál ...

Archiv blogu